Du har søgt på støtte til foreninger. Det giver også god mening, at du ønsker at udforske de forskellige muligheder for, at opnå støtte til foreninger. Du er måske selv aktiv i en af de lokale foreninger og sidder måske endda i foreningens bestyrelse. Eller måske du bare gerne vil støtte din lokale forening. Uanset hvad, så er du kommet til det rette sted.

Med klubkluds unikke koncept kan du nemt og risikofrit tjene penge til din forening. Vores koncept går kort og godt ud på, at du og øvrige medlemmer af foreningen, skal ud for at sælge pakker med hver 10 stk. kvalitetsklude. Den ansvarshavende for indsamlingen kontakter ganske enkelt os, vi indgår en aftale om et passende antal pakker med klude, alt efter hvor mange deltagende medlemmer i har. Herefter sender vi det aftalte antal pakker med klude afsted til jer. Først efter endt salgsperiode, som typisk strækker sig over 2-3 uger, afregner vi.

Hver pakke klude sælges af jer for 100 kroner. Deraf skal i kun betale 70 kroner tilbage til os. De resterende 30 kroner går ubeskåret til jer og jeres forening.

Støtte til foreninger – Nemme penge til foreningskassen

Med vores koncept er det nemt at opnå de drømme og planer i har i jeres forening. Om det er venner, familie eller naboer i sælger til, eller om i går fra dør til dør – Så får folk et håndgribeligt produkt til gengæld for støtten. Det er således mærkbart nemmere at overbevise folk om at de skal yde støtte til foreninger.

Således er det nemt, bekvemt og hurtigt at opnå støtte til foreninger, hvis I benytter jer af vores unikke koncept hos Klubklud.dk

Har du spørgsmål eller vil høre mere om konceptet bag klubklud? – kontakt os i dag på telefon: 98861020 eller mail: klubklud@outlook.dk

CVR 37247391